Mapa strony
 
 
 
 
 

Sanktuarium Matki Bożej w Bujakowie

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Adwentu

3.12.2017 -10.12.2017

 

Witamy w naszej parafii ks. prob. Grzegorza Węglorza, który wygłosi do nas Słowo Boże i zbierze kolektę na budujący się kościół pod wezwaniem MB Fatimskiej w Katowicach - Piotrowicach.

Dziś rozpoczynamy Adwent. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 16.30 w intencji przebłagania za grzechy pijaństwa. Roraty codziennie o godz. 7.00, w Środę i sobotę o godz. 8.00.

Jutro wspominamy św. Barbarę, patronkę górników. Msza św. w intencji naszych górników i ich rodzin o godz. 9.00. Zapraszamy górników i ich rodziny do Spowiedzi św. dziś po wieczornej Mszy św.

Czwartek spotkanie z cyklu "Przygotowanie do narzeczeństwa" dla rocznika 2000 odbędzie się w czwartek po Mszy św. o godz. 17.00.

Spotkanie rodziców klasy III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania w środę o godz.17.45.

Cicha Adoracja Najśw. Sakramentu w piątek od godz. 16.00., również w piątek o godz. 19.00 zapraszamy wraz ze Wspólnotą "Galilea" na Wieczór Chwały. W programie: Modlitwa uwielbienia ,Eucharystia, Adoracja z modlitwą uzdrowienia, Modlitwa wstawiennicza ,Spowiedź św.

W sobotę nabożeństwo do MB Bujakowskiej po porannej Mszy św.

W przyszłą niedzielę przypada Odpust Parafialny ku czci św. Mikołaja. Suma odpustowa o godz. 10.30, której przewodniczyć będzie ks. prob. Piotr Brząkalik z Szopienic. Zapraszamy również Parafian i miłych Gości na nieszpory o godz.16.00 z udziałem św. Mikołaja.

Spotkanie informacyjne dotyczące pielgrzymki do Gruzji i Armenii w lipcu 2018r. ( od 1 do 12) odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.

Świece adwentowe można nabyć w zakrystii : małe - 5 zł., duże - 12 zł. oraz opłatki wigilijne w zakrystii i u Sióstr.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

W zakrystii są do nabycia Kalendarze Śląskie na rok 2018 w cenie 10 zł.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie "Gościa Niedzielnego" i "Naszego Dziennika". Dla dzieci i młodzieży " Mały Gość Niedzielny".

Szczęść Boże na cały tydzień!

 
         

(C) Parafia Bujaków 2004 - 2017